Reali synon yllin e Liverpoolit - Bota Sot
Reali synon yllin e Liverpoolit

Futboll

Reali synon yllin e Liverpoolit

Më: 14 prill 2019 Në ora: 09:49
Sadio Mane

Real Madridi ka pasur një sezon të vështirë deri më sot.

Gjiganti spanjoll është në kërkim të lojtarëve të rinj dhe vera duket të jetë e ngjeshur me transfere.

Sipas El Confidencial, los blancos kanë sytë tek ylli i Liverpoolit, Sadio Mane.

Mbetet të shihet nëse Liverpool do të konsideronte edhe një ofertë të mundshme për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...