Shkëlqeu në Europa League, shokon Joao Felix: Vajzat po më dërgojnë foto të zhveshura! - Bota Sot
Shkëlqeu në Europa League, shokon Joao Felix: Vajzat po më dërgojnë foto të zhveshura!

Futboll

Shkëlqeu në Europa League, shokon Joao Felix: Vajzat po më dërgojnë foto të zhveshura!

Më: 14 prill 2019 Në ora: 16:57
Joao Felix

Joao Felix është një njeri i çastit dhe kjo dëshmohet nga rekordi i tij i fundit në Europa League dhe lista e gjatë e klubeve që po interesohen për të.

Ylli i Benficës e gjen veten në radarët e shumë klubeve të mëdha evropiane – por ai ka një klauzolë lirimi prej 120 milion eurove.

Megjithatë, ‘pasojat’ e përparimit të tij dhe popullariteti pothuajse i papritur mund të çojnë në rezultate të tjera, siç u zbulua edhe nga vetë lojtari.

“Suksesi më ndihmoi shumë me vajzat. Në mediat sociale shpesh më dërgojnë fotografi, madje edhe të zhveshura,” tha ai për Rui Maria Pego.

“Unë nuk mendoj të gjej një të dashur, jam ende i ri, ka kohë për gjithçka”, përfundoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...