Man Utd e do yllin e Ajaxit - Bota Sot
Man Utd e do yllin e Ajaxit

Futboll

Man Utd e do yllin e Ajaxit

Më: 15 prill 2019 Në ora: 22:49
Ajaxi

Manchester United është duke tentuar të bëjë një transferim të madh nga Ajaxi.

Manchester United po tenton transferojë David Neres nga Ajaxi.

‘Djajtë e Kuq’ duan ta transferojnë brazilianin nga skuadra holandeze gjatë afatit kalimtar veror.

Për transferimin e David Neres, Manchester United duhet të paguajë 55 milionë euro.

Në garë për transferimin e sulmuesit janë edhe Chelsea, Everton dhe Arsenal. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...