Roma ua ndalon futbollistëve të fotografohen me Drake, kjo është arsyeja - Bota Sot
Roma ua ndalon futbollistëve të fotografohen me Drake, kjo është arsyeja

Futboll

Roma ua ndalon futbollistëve të fotografohen me Drake, kjo është arsyeja

Më: 16 prill 2019 Në ora: 17:24
Drake me futbollistet e njohur

Skuadra e Romës ka bërë një postim interesant në faqen zyrtare në tëitter. Romakët ua kan ndaluar futbollistëve të fotografohen me reperin Drake, i cili po sjellë fat të keq.

Së fundit Layvin Kurzawa ka qenë viktima e fundit e ‘mësyshit’ të këngëtarit të njohur amerikan.

Mbrojtësi francez u fotografua me të dhe më pas PSG u mposht 5-0 nga Lille. Viktima tjera kanë qenë Pierre Emerick Aubameyang e Paul Pogba. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...