Vije fundi i Allegrit te Juve, nisin hapat e parë për shkarkimin e tij - Bota Sot
Vije fundi i Allegrit te Juve, nisin hapat e parë për shkarkimin e tij

Futboll

Vije fundi i Allegrit te Juve, nisin hapat e parë për shkarkimin e tij

Më: 17 prill 2019 Në ora: 14:33
Max Allegri

Pas pesë vitesh të suksesshme, Max Allegrit duket se i ka ardhur fundi te Juventusi. Trajneri italian i ka irrituar tifozët me eliminimin befasues nga Ajax në Ligën e Kampionëve.

Grupet e tifozëve të Juves kanë nisur një hashtag me shkrimin “AllegriOut”. Në shumë komente në rrjetet sociale tifozët juventinë kërkojnë “kokën” e Allegrit.

Megjithatë, presidenti i Juves, Agnelli ka thënë se në fund të edicionit do të ulen me Allegrin për të diskutuar dhe për të marrë vendimin më të mirë për të gjithë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...