Son: Nuk kam parë kurrë një gjë të tillë - Bota Sot
Son: Nuk kam parë kurrë një gjë të tillë

Futboll

Son: Nuk kam parë kurrë një gjë të tillë

Më: 17 prill 2019 Në ora: 23:30
Son Heung-min

Ylli i Tottenham, Son Heung-min, i cili ndihmoi skuadrën e tij të kualifikohet në gjysmëfinale me dy golat e realizuar kundër Manchester City-t, ka folur në fund të ndeshjes për "BT Sport".

"Nuk kam parë kurrë një gjë të tillë", ka thënë Son. "Ishte e vështirë dhe një çmenduri, por jemi shumë krenarë për atë që kemi arritur".

"Ishte një çmenduri. Ndonjherë mërzitesh nga VAR, por sot dua ta falënderoj". 

"Kemi luftuar si ekip deri në fund. Kemi treguar një forcë karakteri të pabesueshme".  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...