“Dashuria” drejt fundit, Milani mendon për yllin e Napolit - Bota Sot
“Dashuria” drejt fundit, Milani mendon për yllin e Napolit

Futboll

“Dashuria” drejt fundit, Milani mendon për yllin e Napolit

Më: 20 prill 2019 Në ora: 13:48
Lorenzo Insigne

Insinje e dashuron Napolin, por duket se marrdhënia mes tyre është lodhur. Palët mund të ndajnë rrugët në fundin e sezonit. Sulmuesin të gjithë e duan si protagonist, por Lorenzo mendon se ka ardhur koha të largohet. Ai ka një kontratë deri në vitin 2022 dhe përfiton 4.6 milionë euro në sezon.

Menaxheri i tij është një emër i njohur, Mino Raiola. Palët po punojnë për një rinovim, por marrëveshja duket larg. Për Insinjen nuk asnjë ofertë, pasi çmimi i tij që varion nga 80-100 milionë euro, duket i shtrenjtë për ekipet e tjera. “Sportmediaset” raporton se një nga skuadrat që mendon për Insinjen është Milani, por pa përmendur shifra të caktuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...