Me deklaratë shokuese - Bota Sot
Me deklaratë shokuese

Futboll

Me deklaratë shokuese

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:53
Pamje nga ndeshja

Gennaro Gattuso pranon se Milani pritej të bënte më shumë në barazimin 1:1 me Parma-n.

Samu Castillejo hapi rezultatin me një goditje të saktë, por Bruno Alves me golin e tij arriti të rrëmbente një pikë të vlefshme.

“Gjysma jonë e parë ishte shumë e ngadaltë, Parma mbylli boshllëqet dhe nuk ishte një performancë e mirë”

“Ne ishim me fat që arritëm epërsinë dhe pastaj Parma bëri maksimumin e goditjes së lirë me një gol të mrekullueshëm. Ata meritonin pikën”, ka thënë trajneri Gattuso pas ndeshjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...