Juventus i gatshëm t’i fillojë bisedimet për Zaniolon - Bota Sot
Juventus i gatshëm t’i fillojë bisedimet për Zaniolon

Futboll

Juventus i gatshëm t’i fillojë bisedimet për Zaniolon

Më: 20 prill 2019 Në ora: 19:51

Sipas Calciomercato, skuadra Juventus së shpejti pritet t’i fillojë negociatat me Romën për ta përvetësuar mesfushorin Nicolo Zaniolo.

Për shkak të performancës së mirë, futbollisti në fjalë ka kapur vëmendjen e disa skuadrave të mëdha europiane, shkruan Goal.

Ndërsa Roma mund të detyrohet ta shesë 19 vjeçarin në mënyrë që të mbledhë të holla për të blerë lojtarë të rinj që do ta përforconin linjën sulmuese dhe mbrojtëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...