Dy ndeshje tejet interesante zhvillohen në Superligën e Kosovës - Bota Sot
Dy ndeshje tejet interesante zhvillohen në Superligën e Kosovës

Futboll

Dy ndeshje tejet interesante zhvillohen në Superligën e Kosovës

Më: 21 prill 2019 Në ora: 10:22
Superliga e Kosovës

E diela sportive vjen sot me dy ndeshje të IPKO Superligës.

Feronikeli udhëton në Obiliq, ku e pret skuadra e çregjistruar nga Superliga, KEK-u. Fitorja rikthen skuadrën nga Drenasi në vendin e parë.

Ndeshje interesante do të zhvillohet edhe në Gjilan, ku skuadra e Dritës do të jetë nikoqire e Trepçës 89.

Të dy këto takime do të luhen me fillim nga ora 14:45 dhe do të jenë të vlefshme për xhiron e 28-të të Superligës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...