Fabio Paratici: Dybala do të mbetet te Juventusi - Bota Sot
Fabio Paratici: Dybala do të mbetet te Juventusi

Futboll

Fabio Paratici: Dybala do të mbetet te Juventusi

Më: 21 prill 2019 Në ora: 11:39
Dybala

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka këmbëngulur se Paulo Dybala do të mbetet në klub dhe se bardhezinjtë do të përforcohen edhe pas titullit të tetë radhazi në Serie A.

Do të ishte çmendur ta mendoje në vitin 2010 se kjo do të ndodhte”, tha Paratici për Sky Sport Italia.

“Nuk është koha e duhur të diskutojmë çfarë do të bëjmë por kemi idetë tona sesi të përforcojmë skuadrën”, shtoi ai.

I pyetur për të ardhmen e Dybalas, Paratici tha: “Natyrisht se Dybala do të qëndrojë. Ai është futbollist i Juves dhe është e qartë se do të qëndrojë".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...