Gati sa nuk i pushon zemra - Bota Sot
Gati sa nuk i pushon zemra

Futboll

Gati sa nuk i pushon zemra

Më: 9 maj 2019 Në ora: 12:05
Gati sa nuk i pushon zemra

Lukas shënoi tripletë mbrëmjen e djeshme dhe i dhuroi kualifikimin Totenhemit në finalen e Madridit. Goli i tij i tretë erdhi në minutën e 4 shtesë të takimit, pak sekonda përpara se Feliks Bryzh të vërshëllente për herë të fundit. 
ferd

Në studiot e “Bt Sport” shpërtheu një festë e çmendur. Të pranishëm ishin Rion Ferdinand, Geri Linekerin dhe Glen Hodëll, ky i fundit pjesë e Totenhemit për 12 vite. Një moment Hodëll nuk kishte më frymë dhe kolegët e pyesin: “A je mirë?”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat