Ja kush luan sot për Prishtinën e Llapin - Bota Sot
Ja kush luan sot për Prishtinën e Llapin

Futboll

Ja kush luan sot për Prishtinën e Llapin

Më: 11 maj 2019 Në ora: 15:52
Pamje nga stadiumi

Ka mbetur edhe pak minuta që nga fillimi i derbit mes Prishtinës dhe Llapit, në studionin “Fadil Vokrri’, në kryeqytet.

Derisa stadiumi ka filluar të mbushet dhe vërehet një atmosferë e mirë nga fansat e të dyja skuadrave, ne po iu sjellim përbërjen e dy skuadrave.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...