Vendim i papritur  për shqiptarin në Itali - Bota Sot
Vendim i papritur  për shqiptarin në Itali

Futboll

Vendim i papritur  për shqiptarin në Itali

Më: 15 maj 2019 Në ora: 17:18
Elseid Hysaj

Në Itali e bëjnë fakt të kryer. Elseid Hysaj po përgatit tashmë largimin në fund të këtij sezoni, e me shumë gjasë është në listën e shitjeve të skuadrës së Napolit.

E gjithë kjo, për shkak të një prapaskene.

Sipas Gazzetta dello Sport, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare nuk ka pranuar që të jetë zëvendësues në skuadër, ndaj dhe ka ardhur ky vendim për largimin e tij. Deri më tani, dy janë pistat që shtrohen për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi: Roma dhe Interi, ekipe që kanë shprehur me kohë dëshirën për të pasur shërbimet e shkodranit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...