Ja kur zhvillohet ‘finalja’ Feronikeli – Prishtina - Bota Sot
Ja kur zhvillohet ‘finalja’ Feronikeli – Prishtina

Futboll

Ja kur zhvillohet ‘finalja’ Feronikeli – Prishtina

Më: 15 maj 2019 Në ora: 20:39
Ilustrim

Është publikuar orari i xhiros së 33-të në Superligën e Kosovës.

‘Finalja’ e madhe mes Feronikelit dhe Prishtinës që do të përcaktojë kampionin e Kosovës, luhet ditën e diel, me fillim nga ora 16:00.

Skuadra nga Drenasi përveç avantazhit të terrenit, ka edhe dy pikë më shumë se Prishtina, që në këtë ndeshje favore i bën vetëm fitorja.

Orarin e plotë të ndeshjeve të xhiros së fundit të këtij sezoni, e gjeni në pjesën e mëposhtme:

Superliga e Kosovës – Xhiro 33

E diele – ora 16:00

Feronikeli – Prishtina

Ferizaj – Gjilani

Liria – Drenica

Trepça ’89 – KEK-u

Flamurtari – Llapi

Ballkani – Drita

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...