FSHF nxjerr në shitje biletat për Shqipëri-Moldavi - Bota Sot
FSHF nxjerr në shitje biletat për Shqipëri-Moldavi

Futboll

FSHF nxjerr në shitje biletat për Shqipëri-Moldavi

Më: 17 maj 2019 Në ora: 14:14
Shqipëria

Federata Shqiptare e Futbolli ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen kualifikuese Shqipëri – Moldavi , e vlefshme për “EURO 2020”, e cila do të zhvillohet në datën 11 qershor 2019, në “Elbasan Arena”, ora 20:45.

Image

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund t’i blejnë në websitin e FSHF-së në linkun përkatës: Biletaria. FSHF bën të ditur se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...