Festa e çmendur, 2800 funte për 209 birra - Bota Sot
Festa e çmendur, 2800 funte për 209 birra

Futboll

Festa e çmendur, 2800 funte për 209 birra

Më: 18 maj 2019 Në ora: 13:33
Festa e çmendur e skuadrës së Lampard, 2800 funte për 209 birra

Skuadra e trajnerit Frank Lampard është shfrenuar totalisht pas kualifikimit për në fazën e “play-off” për të shkuar në Premier Ligë.

Festa e lojtarëve ka kaluar çdo cak. Ata kanë konsumuar 209 birra, 75 shishe “Jagermeister”, 65 “Shots” me “Grey Goose”, 54 me “Sambuca”, 40 me “Tequila” dhe një “Coca-cola” dietike.

Të gjitha këto me një vlerë totale prej 2800 funte. Një shumë e vogël për kaq shumë alkool të konsumuar nga lojtarët dhe trajneri Frank Lampard pas ndeshjes historike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat