Manchester City drejt trofeut të radhës në Angli - Bota Sot
Manchester City drejt trofeut të radhës në Angli

Futboll

Manchester City drejt trofeut të radhës në Angli

Më: 18 maj 2019 Në ora: 19:02
Pamje nga ndeshja

Manchester City ka dyfishuar shifrat kundër Watford-it dhe është shumë afër fitores së Kupës së Anglisë.

Goli i dytë është realizuar në minutën e 38-të dhe duhej të kishte për autor Gabriel Jesus, por Sterling ia ka vjedhur golin brazilianit duke goditur topin pak para se të kalonte vijën fatale.

Tashmë ka përfunduar pjesa e parë, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në fraksionin e dytë.

Ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...