Maldini krijon futbollistin ideal - Bota Sot
Maldini krijon futbollistin ideal

Futboll

Maldini krijon futbollistin ideal

Më: 22 maj 2019 Në ora: 00:03
Paolo Maldini

Paolo Maldini, drejtues i Milan-it, ka krijuar futbollistin perfekt gjatë emisionit "LineDiletta" të "DAZN". 

Në një viedo të postuar në Instargam, ish-mbrojtësi i kuqezinjve ka formuar lojtarin ideal, duke marrë cilësitë më të mira të "Fenomenit", CR7-ës, Platini-së dhe Maradona-s. 

"Futbollisti ideal duhet të ketë aftësitë atletike të Cristiano Ronaldo-s, kontrollin e topit të Fenomenit Ronaldo, vizionin e lojës së Platini dhe personalitetin e Maradona-s".  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...