Këta janë 12 lojtarët që me të vërtetë e urrejnë Lionel Messin - Bota Sot
Këta janë 12 lojtarët që me të vërtetë e urrejnë Lionel Messin

Futboll

Këta janë 12 lojtarët që me të vërtetë e urrejnë Lionel Messin

Më: 25 maj 2019 Në ora: 09:25
Lionel Messi

5 herë fituesi i ‘Topit të Artë’ Leo Messi është personi i cili ndiqet nga 120 milionë fansa në Instagram dhe nga 89 milionë në rrjetin tjetër social Facebook.

Megjithatë në fushën e futbollit dhe jashtë saj janë disa lojtarë dhe ish lojtarë të cilët e urrejnë lojtarin e Barcelonës.

Kanali ‘Messi Magic’ në YouTube, ka postuar një video ku tregon 12 futbollistët të cilët e urrejnë atë që konsiderohet si më i miri i historisë.

Në mesin e lojtarëve të cilët e urrejnë Leo Messin, janë. Legjenda baraziliane Pele, legjenda argjentinase Diego Armando Maradona dhe legjenda e Portugalisë, Cristiano Ronaldo.

Po ashtu në këtë listë janë edhe disa lojtarë tjerë të Real Madrid, Espanyol, kombëtares së Uruguait etj.

Ndiqeni videon më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...