Lista me lojtarët që do të largohen nga Inter - Bota Sot
Lista me lojtarët që do të largohen nga Inter

Futboll

Lista me lojtarët që do të largohen nga Inter

Më: 26 maj 2019 Në ora: 11:12
Mauro Icardi

Inter sonte (e diel) zhvillon një ndeshje shumë të rëndësishme në ‘San Siro’ kundër Empolit.

‘Zikaltërit’ kanë nevojë për fitore për të siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve për sezonin e ri.

Pas përfundimit të sezonit, përveç Luciano Spalettit, që duket se do të largohet, me Inter do të përshëndetën edhe disa lojtarë.

Pas një sezoni të turbullt e më shumë telashe, Mauro Icardit do t’i tregohet dera e largimit nga Inter, me Atletico Madrid destinacionin e tij të ardhshëm.

Rrugën e Icardit do ta ndjekin edhe disa lojtarë tjerë, si Joao Mario, Antonio Candreva, Joao Miranda dhe Ivan Perisic.

Një nga emrat më të përfolur për t’iu bashkuar Interit, është ai i sulmuesit të Manchester United, Romelu Lukaku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...