Juventus ofron dy yje për Pogban - Bota Sot
Juventus ofron dy yje për Pogban

Futboll

Juventus ofron dy yje për Pogban

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:24
Pogba

Juventusi po synon të ndërtojë një skuadër të denjë për sezonin e ardhshëm.

Bardhezinjtë të cilët janë në kërkim të trajnerit të ri, po mendojë dhe për merkaton e verës.

"The Express" shkruan se Juventusi është gati të ofrojë dy yje Paulo Dybala dhe Alex Sandros për ta rikthyer në Torino Pogbanë pas 3 vitesh.

Ndërkohë për të nënshkruar me Pogba favorit mbetet skuadra e Realit të Madridit ku Zidane po bën të pamundurën për të afruar bashkombasin e tij në Santiago Bernabeu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...