Turpi i një stadiumit në Kosovë, a mos vallë po shndërrohet për seks? - Bota Sot
Turpi i një stadiumit në Kosovë, a mos vallë po shndërrohet për seks?

Futboll

Turpi i një stadiumit në Kosovë, a mos vallë po shndërrohet për seks?

Nga: Kemajl Goca Më: 26 maj 2019 Në ora: 16:05
Turpi i një stadiumit në Kosovë, a mos vallë po shndërrohet për seks?

Në mëshirën e askujt ka mbetur stadiumi i futbollit “Ismet Shabani” në Ferizaj.
Është e gërditshëm nëse tani futesh në stadium, aq shumë u shkatërrua dhe askush nuk përkujdeset për të. 
Dikur ishte ndër fushat më të mira, ndërsa sot është shndërruar në gjithçka, vetëm mos ta quajmë fushë seksi gjatë natës për të rinjtë! 

Image

Kështu duket tani

“Dikur edhe tani stadiumi i qytetit ‘Ismet Shabani’ në Ferizaj! Pa Koment!”, shkruan ish futbollisti Bujar Asllani.

Image

Kështu dukej dikur fusha

Por kush duhet të merret me këtë çështje Kuvendi Komunal i Ferzajt apo vet klubi duhet të kërkojë zgjidhje? I kujt është stadiumi, pronë e kujt? Është nisur që të rinovohet para një kohe, por u la në gjysmë, kurse sot është për turp se si duket brenda teshatoreve dhe fusha e lojës!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...