Nikaj: Jam shoferi më i keq Shqipëri-Kosovë - Bota Sot
Nikaj: Jam shoferi më i keq Shqipëri-Kosovë

Futboll

Nikaj: Jam shoferi më i keq Shqipëri-Kosovë

Nga: K. Goca Më: 28 maj 2019 Në ora: 15:37
Korab Hasani dhe Samuel Nikaj

Samuel Nikaj, kryetrajner i klubit Vushtrria, ka arritur objektivat, duke e rikthyer ekipin në elitën e futbollit të Kosovës. 
“Jam shoferi më i keq Shqipëri-Kosovë, prandaj preferoj makina sa ma të këqija. 
Ngas polo të vogël sepse parkohet edhe më lehtë”, hahaha”, thotë NIkaj për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...