Haradinaj: Hadërgjonaj zgjodhi kthimin tek rrënjet e veta - Bota Sot
Haradinaj: Hadërgjonaj zgjodhi kthimin tek rrënjet e veta

Futboll

Haradinaj: Hadërgjonaj zgjodhi kthimin tek rrënjet e veta

Më: 31 maj 2019 Në ora: 15:55
Pamje nga takimi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka pritur sot futbollistin kosovar Florent Hadërgjonaj.

Haradinaj thotë se Hadërgjonaj edhepse i rritur në Zvicër zgjodhi kthimin tek rrënjët e veta.

Postimi i Haradinajt

I rritur në Zvicër dhe lojtar i Huddersfield Toën në Angli, Florenti zgjodhi kthimin tek rrënjët e veta, në atdhe, për t’i vazhduar sukseset, tash në Kosovën tonë!  Pata kënaqësinë që sot ta prisja në takim Florent Hadërgjonaj, futbollistin me përvojë ndërkombëtare, i cili na gëzoi me vendimin për t’iu bashkuar ekipit tonë përfaqësues në futboll.

Faleminderit Florent!

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...