Gjermania publikoi listën për ndeshjet me Bjellorusinë dhe Estoninë - Bota Sot
Gjermania publikoi listën për ndeshjet me Bjellorusinë dhe Estoninë

Futboll

Gjermania publikoi listën për ndeshjet me Bjellorusinë dhe Estoninë

Më: 2 qershor 2019 Në ora: 15:05
Gjermania publikoi listën për ndeshjet me Bjellorusinë dhe Estoninë

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e ardhshme që zhvillohen këtë muaj.

"Die Mannschaft' ka ftuar për herë të parë portierin Sven Ulreich (30 vjeç), i cili mbron ngjyrat e Bayernit.

Kjo pasi portieri i Arsenalit, Bernd Leno ka pësuar një lëndim, poashtu edhe Marc Andre ter Stegen i Barcelonës ka probleme në gjurin e këmbës.

Gjermania do të luaj kundër Bjellorusisë më 8 qershor ndërsa 3 ditë më vonë ballafaqohet me Estoninë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...