E harron modelen seksi - Bota Sot
E harron modelen seksi

Futboll

E harron modelen seksi

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 16:16
E harron modelen seksi

Piloti i Moto GP-së, Andrea Iannone dhe Giulia De Lellis, janë çifti më i ri i showbizz-it italian? Revista e njohur italiane “Chi”, ka publikuar foto të dyshes të kapur mat në një lokal në Lugano të Zvicrës, ku Andera ka një shtëpi.

Piloti dhe blogerja nuk e kanë konfirmuar lidhjen, por duket se për fansat kanë lënë disa detaje në profilet e tyre në “Instagram”.

Ata kanë publikuar në “Instastory” foto nga i njëjti vend, duke i bërë më shumë ndjekësit e tyre të dyshojnë se kanë nisur një romancë.

Sipas mediave italiane, ka qenë Iannone ai që ka treguar interes fillimisht ndaj ish-protagonistet tek emisioni “Uomini e Donne”. Nëse lidhja e tyre është e vërtetë, atëherë do të jenë çifti më “hot” i kësaj vere.

Image

Tashmë duket qartë se Andrea e ka harruar lidhjen e tij me modelen seksi, Belen Rodriguez, e cila u rikthye me ish-bashkëshortin e saj, Stefano De Martino.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...