Lukaku pranë transferimit tek Inter - Bota Sot
Lukaku pranë transferimit tek Inter

Futboll

Lukaku pranë transferimit tek Inter

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 00:06
Lukaku

Lukaku është gjithnjë e më shumë drejt transferimit tek Inter.

Ai më herët në një intervistë deklaroi se Konte, i cili tani drejton Interin është trajneri më i mirë në botë si dhe do donte që ai të luante me të.

Sipas mediave italiane transferta ka avancuar duke bërë që Lukaku dhe Inter të përfundojnë marrëveshjen mes tyre.

Sipas mediave italiane 26 vjeçari ka pranuar një kontratë deri në vitin 2024 ku do të përfitojë mbi gjashtë milion euro + bonuse në vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...