Tovërlani: Granit Xhaka duhet ta dijë që unë nuk e duroj... - Bota Sot
Tovërlani: Granit Xhaka duhet ta dijë që unë nuk e duroj...

Futboll

Tovërlani: Granit Xhaka duhet ta dijë që unë nuk e duroj...

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 19:24
Tovërlani: Granit Xhaka duhet ta dijë që unë nuk e duroj...

Në vigjilje të ndeshjes së yjeve ndërmjet ekipit të Granit Xhakës dhe atij të Milot Rashicës kanë folur trajnerët e dy skuadrave Ismet Munishi dhe Afrim Tovërlani.

Trajneri i ekipit të Granit Xhakës, Afrim Tovërlani ka folur para ndeshjes, teksa me shaka ka thënë që nuk do e durojë kapitenin e tij, sikurse bën trajneri i Arsenalit Unai Emery.

“Do ti tregoj Granitit që unë nuk e duroj sikurse e duron Unai Emery (Qeshet)”, deklaroi Tovërlani.

Ndeshja starton nga ora 20:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat