Feronikeli njihet me kundërshtarin e radhës në Champions - Bota Sot
Feronikeli njihet me kundërshtarin e radhës në Champions

Futboll

Feronikeli njihet me kundërshtarin e radhës në Champions

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 17:05
Feronikeli njihet me kundërshtarin e radhës në Champions

Shorti i Ligës së Kampionëve, ka dhënë verdiktin e tij, jo vetëm për Shkëndijën dhe Partizanin, por ka njohur dhe Feronikelin me kundrështarin e radhës, nëse kalon turin paraelemintator.

Në shortin e hedhur javën e shkuar, kampionët e Kosovës, mësuan se duhet të kalojnë skuadrën e Gjbraltarit, Linkols Reds Imp si fillim dhe më pas fituesin e çiftit Tre Pene(San Marino)- FC Santa Coloma (Andora).

Në rast se kalon këtë tur paraeleminator, shorti i hedhur sot, vendosi që të luajë ndaj Nju Saints, ekipit uellsian.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...