Sampdoria e informon Arsenalin për çmimin e dy lojtarëve të tyre - Bota Sot
Sampdoria e informon Arsenalin për çmimin e dy lojtarëve të tyre

Futboll

Sampdoria e informon Arsenalin për çmimin e dy lojtarëve të tyre

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 14:28
Dennis Praet

Ekipi italian, Sampdoria e kanë informuar Arsenalin për çmimin e dy lojtarëve të tyre, Dennis Praet dhe Joachim Andersen.

Media italiane Tuttosport ka thënë se të dy ekipet, Tottenham e Arsenal janë të interesuara për futbollistët.

Arsenali po shihet si favorit për t’i   transferuar të dy lojtarët, transmeton KosovaPress.

Sampdoria po dëshiron të i shesë për 60 milionë euro, 25 milionë euro për Praet dhe 35 milionë euro për Andresen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...