Shkolla e futbollit “Liridoni” e treta në Austri - Bota Sot
Shkolla e futbollit “Liridoni” e treta në Austri

Futboll

Shkolla e futbollit “Liridoni” e treta në Austri

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 15:31
Ekipi "Liridoni"

Pas kthimit në Kosovë trajneri i skuadrës, Bahri Osmani u shpreh tejet i lumtur me suksesin e arritur atje.

“Pas fitores me rezultat 3:0 në gjysmëfinale me kroatët e Opatija (HR) arritëm vendin e tretë, me këtë rast fituam Kupën dhe Medaljet por mbi të gjitha fituam miqësi të reja dhe përvoja të paharrueshme. Kthehemi në Kosovë shumë krenar pasi përfaqësuam vendin tonë në mënyrë dinjitoze duke dhuruar emocione, atraktivitet dhe rezultat të lartë” u shpreh ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat