Tovërlani: ‘Bota sot’ nuk mbeti pa lajme edhe në kohët më të vështira të okupimit - Bota Sot
Tovërlani: ‘Bota sot’ nuk mbeti pa lajme edhe në kohët më të vështira të okupimit

Futboll

Tovërlani: ‘Bota sot’ nuk mbeti pa lajme edhe në kohët më të vështira të okupimit

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 12:02
Tovërlani: ‘Bota sot’ nuk mbeti pa lajme edhe në kohët më të vështira të okupimit

Ish futbollisti Afrim Tovërlani, i takon plejadës së artë të KF Prishtinës dhe trajneri më i trofeshëm në vendin tonë, tha se “Bota sot”, ka informuar në vazhdimësi e me korrektësi për aktivitetet sportive.

“‘Bota sot’ ka qenë gazeta e cila ne vazhdimësi e ka përcjellur sportin dhe e ka informuar opinionin në mënyrë korrekte dhe pa anime.

Ka kontribuar shumë dhe sporti duhet të jetë falënderues ndaj mediumit i cili për 24 vite nuk mbeti pa lajme dhe informata edhe në kohët më të vështira të okupimit”, thotë Tovërlani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...