Spanjë – Gjermani, formacionet për finalen e Evropianit të 21-vjeçarëve - Bota Sot
Spanjë – Gjermani, formacionet për finalen e Evropianit të 21-vjeçarëve

Futboll

Spanjë – Gjermani, formacionet për finalen e Evropianit të 21-vjeçarëve

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 20:04
Foto ilustrim

Janë publikuar formacionet për finalen e Evropianit të 21-vjeçarëve, që do të zhvillohet mes Spanjës dhe Gjermanisë, nga ora 20:45.

Shumica e futbollistëve, si te Spanja ashtu edhe te Gjermania, janë po ata që u përballen në finale në vitin 2017.

Image

Atë kohë kishte triumfuar Gjermania me rezultat minimal 1-0 dhe sonte pritet një ndeshje e zjarrtë, pasi që Spanja do të kërkojë hakmarrje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...