Me ofertë zyrtare - Bota Sot
Me ofertë zyrtare

Futboll

Me ofertë zyrtare

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 16:37
Dani Alves

Interi i ka bërë ofertë zyrtare Dani Alvesit. Sipas portalit brazilian UOL, braziliani mund të rikthehet në Serinë A pas 2 sezonesh ku së fundmi u aktivizuar me Juventusin.

Por 36-vjeçari ende nuk e ka pranuar sepse shpreson një telefonatë nga Barcelona, klubi i tij i vjetër në të cilin ai është shumë i lidhur. 

Ndërkohë që interesim për mbrojtësin e djathtë ka dhe Atletico Madrid.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat