Privatizohet Ferizaj, anglez e shqiptar e marrin klubin - Bota Sot
Privatizohet Ferizaj, anglez e shqiptar e marrin klubin

Futboll

Privatizohet Ferizaj, anglez e shqiptar e marrin klubin

Nga: K. G. Më: 6 korrik 2019 Në ora: 18:26
Privatizohet Ferizaj, anglez e shqiptar e marrin klubin

Gjithçka e qartë, klubi i futbollit Ferizaj privatizohet. Kjo bëhet e ditur në faqen e tyre të klubit!

“Nesër e diel (07.07.2019) në ora 18:00, në Hotel “Emerald” organizohet ceremonia e nënshkrimit të privatizimit të Klubit

Futbollistik Ferizaj, nga investitorë anglez dhe vendorë.

Ferizaj i vërtet po rikthehet me një superfuqi të madhe”, bëhet e ditur nga KF Ferizaj, anëtar i elitës së futbollit të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat