Feronikeli mbërrin në Uells dhe mbanë seancë stërvitore - Bota Sot
Feronikeli mbërrin në Uells dhe mbanë seancë stërvitore

Futboll

Feronikeli mbërrin në Uells dhe mbanë seancë stërvitore

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 00:13
Feronikeli

Kampioni në fuqi i Kosovës, Feronikeli ka udhëtuar drejt Uellsit.

Skuadra e udhëhequr nga trajneri Zekirija Ramadani ka mbajtur seancën e parë stërvitore.

Nikli do të luaj ndeshjen e parë në raundin e parë në Ligën e Kampionëve.

‘Industrialistët’ do të luajnë përballë kampionit në fuqi të Uellsit, TNS.

Ka qenë faqja zyrtare e klubit që ka raportuar se futbollistët janë të gatshëm për ndeshjen e së martës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat