Zidane nuk e grumbullon, i tregon derën yllit madrilen! - Bota Sot
Zidane nuk e grumbullon, i tregon derën yllit madrilen!

Futboll

Zidane nuk e grumbullon, i tregon derën yllit madrilen!

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 15:33
Zinedine Zidane

Trajneri Zinedine Zidane nuk i ka dhënë asnjë shans James Rodriguez. Kolumbiani nuk është përfshirë në listën e skuadrës që do të udhëtojë drejt Kanadasë. 

Sulmuesi nuk bën pjesë në planet e trajnerit francez dhe klubi po mundohet ta shesë me Napolin që kërkon shërbimet e tij. "Los Blancos" kanë dy klube me interesim konkret për të. 

Rivalët e Atletico Madrid-it dhe italinët e Carlo Ancelottit, me këta të fundit që janë më të pëlqyer për të pasur një marrëveshje. Marrëdhëniet e dy klubeve janë të mira, pasi më herët nga Spanja në Itali kanë shkruar Raul Albiol dhe Callejon. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...