Valencia sfidon Arsenalin për Praet - Bota Sot
Valencia sfidon Arsenalin për Praet

Futboll

Valencia sfidon Arsenalin për Praet

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 16:46
Dennis Praet

Valencia është gati ta sfidojë Arsenalin për mesfushorin e Sampdorias, Dennis Praet

Belgu ka qenë i lidhur me Arsenalin, mirëpo tash ekipi italian ka pranuar ta shesë lojtarin për 15 milionë euro plus disa para ekstra, transmeton KosovaPress.

Lojtari akoma nuk është i transferuar, mirëpo Praet nuk është i kënaqur me kontratën e tij dhe ka mundësi të largohet këtë verë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...