Diaz i ofrohet Arsenalit - Bota Sot
Diaz i ofrohet Arsenalit

Futboll

Diaz i ofrohet Arsenalit

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 16:41
Mariano Diaz

Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz i është ofruar Arsenalit.

Mediat angleze thonë se Arsenali ka një buxhet prej 40 milionë euro dhe ka dështuar të kualifikohet për të hyrë në Ligën e Kampionëve.

Diazi është gati për t’u shitur për 18 milionë euro, transmeton KosovaPress.

Arsenalit i nevojitet një sulmues që prej kohës kur e lejoi Danny Welbeck të largohet nga klubi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...