Reali ua hap derën ekipeve angleze për Ceballos, nuk e merr në Amerikë - Bota Sot
Reali ua hap derën ekipeve angleze për Ceballos, nuk e merr në Amerikë

Futboll

Reali ua hap derën ekipeve angleze për Ceballos, nuk e merr në Amerikë

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 10:45
Dani Ceballos

Reali nuk e ka marrë në ekip Dani Ceballos për të luajtur në Internation Champions Cup.

Ceballos kërkon të luajë më shumë ketë sezon dhe ekziston një mundësi e madhe e largimit të tij.

Arsenali dhe Tottenhami janë në garë për spanjollin.

Mediet spanjolle thonë se Ceballos po qëndron në Madrid derisa ekipi i tij ka udhëtuar në Amerikë.

Mesfushori ka bërë 23 paraqitje në sezonin e kaluar dukë shënuar tri gola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat