Griezmann flet për herë të parë si futbollist i Barcelonës - Bota Sot
Griezmann flet për herë të parë si futbollist i Barcelonës

Futboll

Griezmann flet për herë të parë si futbollist i Barcelonës

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 23:54
Antonio Griezmann

Antonio Griezmann ka pasur konferencën e parë si lojtar i Barcelonës, pas klubi katalanas depozitoi këtë pasdite shumën prej 120 milionë euro në arkat e Atletico Madridit.

” Ka ardhur koha për një  sfidë të re, një destinacioni të ri “, shpjegoi ai në një video të bërë nga klubi në rrjetet sociale.

“Në fund, rrugët tona u kryqëzuan. Do të jap gjithçka për fanellën e Barcelonës me gjithë angazhimin dhe përkushtimin tim . Është momenti ynë, është rruga jonë”, shprehet Griezmann.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...