Messi fillon ‘rimbushjen e baterive’ për sezonin e ri - Bota Sot
Messi fillon ‘rimbushjen e baterive’ për sezonin e ri

Futboll

Messi fillon ‘rimbushjen e baterive’ për sezonin e ri

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 11:02
Messi

Pas përfundimit të Kupës së Amerikës, Lionel Messi ka nisur pushimet.

   Ylli i Barcelonës pati një tjetër zhgënjim me Argjentinën, duke u eliminuar në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës, ku u mposhtën 2:0 nga Brazili.

Zhgënjimin nga Kupa e Amerikës, pesë herë fituesi i Topit të Artë e ka lënë pas dhe ka vendosur të nis pushimet.

32 vjeçari ka zgjedhur Karaibet për të pushuar dhe për të ‘mbushur’ bateritë për sezonin e ri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...