Aro Muric menjëherë titullar te klubi i ri – starton nga minuta e parë për Nottingham Forestin - Bota Sot
Aro Muric menjëherë titullar te klubi i ri – starton nga minuta e parë për Nottingham Forestin

Futboll

Aro Muric menjëherë titullar te klubi i ri – starton nga minuta e parë për Nottingham Forestin

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 19:39
Aro Muric

Nottingham Forest ka zbarkuar në Athinë ku do të ndeshet ndaj Atromitos në miqësoren e tyre të tretë para sezonale.

Sabri Lamouchi dhe lojtarët e tij do të shkojnë në stadiumin Peristeri, ndërsa të martën do të ndeshen ndaj Olympiacos.

Në këtë ndeshje startues do të jetë portieri kosovar i sapo transferuar, Aro Muric.

Ndeshja fillon nga ora 20:00. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...