Liverpooli publikon video fantastike të momenteve më të mira të Xherdan Shaqirit - Bota Sot
Liverpooli publikon video fantastike të momenteve më të mira të Xherdan Shaqirit

Futboll

Liverpooli publikon video fantastike të momenteve më të mira të Xherdan Shaqirit

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 21:23
Xherdan Shaqiri

Sot është bërë një vit, që kur Xherdan Shaqiri zyrtarisht u bë lojtar i Liverpoolit. Transferimi i tij ndodhi nga skuadra e Stoke Cityt, për të nënshkruar për pesë vitet e ardhshme.

Shaqiri me fanellën e Liverpoolit ka arritur që edicionin e kaluar të fitojë Ligën e Kampionëve dhe ishte afër edhe titullit në Angli.

Sot, faqja zyrtare e Liverpoolit në “Twitter” ia ka kushtuar atij një video me gjashtë golat e realizuara sezonin e kaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...