Neymar udhëton për në Paris të dielën për të biseduar me drejtorin sportiv të PSG-së - Bota Sot
Neymar udhëton për në Paris të dielën për të biseduar me drejtorin sportiv të PSG-së

Futboll

Neymar udhëton për në Paris të dielën për të biseduar me drejtorin sportiv të PSG-së

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 00:12
Neymar

Neymar të marrë një avion privat në kryeqytetin francez të dielën mbrëma.

Të hënën, ai do të shkojë për stërvitje të klubit për të filluar trajnimet nën teknikun, Thomas Tuchel, gjithashtu ai do të ketë një takim me drejtorin sportiv Leonardo.

Neymar i ka thënë tashmë klubit të PSG se ai dëshiron të largohet këtë verë. Sulmuesi qëllimin e tij e konfirmojë përmes një telefonate me Leonardo.

Barcelona vazhdon të monitorojë situatën përpara një kthimi potencial. Ata besojnë se PSG do të ulë çmimin e lojtarit dhe Barcelona do ta ketë me të lehtë që ta blej lojtarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...