Neymar paraqitet me fanellë të Barcelonës, citon Biblën - Bota Sot
Neymar paraqitet me fanellë të Barcelonës, citon Biblën

Futboll

Neymar paraqitet me fanellë të Barcelonës, citon Biblën

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 06:14
Neymar JR

Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, u ka dhënë edhe më shumë jetë zërave që e rikthejnë atë në Barcelonë.

Neymar është në qendër të vëmendjes tash e disa kohë, me emrin e tij që lidhet ngushtë me një rikthim në ‘Camp Nou’.

Braziliani thuhet të jetë i pakënaqur në Paris, andaj kërkon të rikthehet tek Barcelona, ku do të mund të luante krahë Lionel Messi, nga hija e të cilit donte të largohej dikur.

Neymar sot ka postuar një video në ‘Instagram/Instastory’, ku tërheq vëmendje fanella e Barcelonës dhe mesazhi që Neymar ka dërguar.

“Asnjë armë e formuar kundër teje nuk do të ketë sukses, dhe çdo gjuhë që gjykon kundër teje ju do ta dënoni, dhe drejtësia e tyre vije nga unë, thotë Zoti” shkruhet në videon.

Videon mund ta shihni në rrjetin social ‘Instagram’, në faqen zyrtare të Neymar, në ‘Instastory’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...