PSG në kundërsulm, ofertë Barcelonës për Neymar... para dhe yllin e ekipit! - Bota Sot
PSG në kundërsulm, ofertë Barcelonës për Neymar... para dhe yllin e ekipit!

Futboll

PSG në kundërsulm, ofertë Barcelonës për Neymar... para dhe yllin e ekipit!

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 07:30
Neymar

PSG është dorëzuar dhe do të shesë Neymarin. Kampionët e Francës janë të lodhur nga tekat e vazhdueshme të sulmuesit dhe duan ta rikthejnë te Barcelona. 

Kampionët e Francës i kanë bërë një kundër ofertë spanjollëve: para dhe kartonin e Clement Lenglet për Neymarin. Drejtuesit e Barcelonës do ta mendojnë një mundësi të tillë, por donin të përfshinin Dembelenë dhe Coutinhon në bisedime. 

Kryeqytetasit nuk pranojnë asnjë ofertë tjetër përveç parave dhe kartonit të mbrojtësit. Topi është në krahun e Barcelonës tashmë...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat