Messi harron zhgënjimin e Kupës së Amerikës, pushime ne familjen në "parajsë" - Bota Sot
Messi harron zhgënjimin e Kupës së Amerikës, pushime ne familjen në "parajsë"

Futboll

Messi harron zhgënjimin e Kupës së Amerikës, pushime ne familjen në "parajsë"

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 15:11
Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo

Ylli i Argjentinës dhe Barcelonës Lionel Messi ka postuar një foto të bukur së bashku me gruan Antonella Roccuzzo. 

Messi aktualisht është me pushime në plazhin e Karaibeve në Antigua dhe Barbuda. 

Ishujt konsiderohen si nga më të bukurit në botë dhe cilësohen si një parajsë mbi tokë. 

Pas zhgënjimit të madh në Kupën e Amerikës, ku u eliminua nga Brazili në gjysmëfinale, Messi po shijon kohën e lirë me familjen e tij. 

Ai pritet të rikthehet te Barcelona ditën e hënë. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vacaciones... ☀️🏝😉

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...