“Jam shumë krenar për ty”, Zidane poston një mesazh emocional për vëllanë - Bota Sot
“Jam shumë krenar për ty”, Zidane poston një mesazh emocional për vëllanë

Futboll

“Jam shumë krenar për ty”, Zidane poston një mesazh emocional për vëllanë

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 23:57
Zinedine Zidane

Zinedine Zidane ka postuar një mesazh të përzemërt për vëllanë e tij Farid, i cili ka vdekur ditën e shtunë pasi humbi betejën me kancerin. 

Mbrëmjen e së dielës, trajneri i Real Madrid ka postuar një mesazh emocional ku i thotë lamtumirë vëllait të madh Farid. 

“Vëllai im i madh, Farid. Ti gjithmonë më ke treguar rrugën e duhur. Ishe gjithmonë i guximshëm. Ti i doje të gjithë dhe të gjithë të donin ty! Jam shumë krenar për ty. Do jesh gjithmonë në zemrën time.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...